Nauczyciele to pasjonaci. Są świetnie wykształceni, komunikatywni, cierpliwi ale też wymagający.


Piotr Krupa Lubiańskiwww.korki.xyz
Piotr Krupa Lubiański
założyciel klubu

Od wielu lat pomaga młodzieży w oswajaniu matematyki, fizyki, statystyki i ekonomii: www.korki.xyz. Studiował chemię, filozofie, fizykę i ekonomię. Skończył z dyplomami te dwa ostatnie kierunki (Uniwersytet Warszawski). Liceum Reytana (1989) z olimpiadą z fizyki. Twórca kilku start-upów internetowych (www.IdeaFactory.pl), między innymi eBilet.pl (2001-2009), którego jest założycielem i współwłaścicielem. Prowadzi fundację zajmującą się internetowymi systemami demokracji (DEMOK.pl). W wolnym czasie lata, żegluje, czasem jeździ konno.
Aleksander Kiliński Aleksander Kiliński
Magister Fizyki (Uniwersytet Warszawski, Hoża). Z wykształcenia Fizyk z kierunku cząstek elementarnych i oddziaływań fundamentalnych. Pracował naukowo jako ekspert od detektora SMRD przy eksperymencie T2K w Japonii. Odpowiadał tam za poprawne działanie detektora oraz nadzorował poprawne zbieranie danych przez eksperyment. Już jako nastolatek brał udział w konkursach matematycznych. Studiował przez dwa lata równolegle matematykę matematykę dzięki czemu zna się na statystyce oraz analizie matematycznej w związku z dobrymi wynikami w nauce został przyjęty od razu na drugi rok (zaliczony 2 i 3 rok matematyki bez licencjatu). Jednakże po tym skupił się wyłącznie na fizyce. Nie straszna mu nawet fizyka kwantowa i chętnie wyjaśnia zarówno jej tajniki jak i bardziej podstawowe tematy fizyczne. Współautor 16 publikacji naukowych.
Aleksander Gołys
Młody i ambitny student  informatyki (Politechnika Warszawska, mieszka w Podkowie Leśnej. Pomaga w przygotowaniach do egzaminów oraz bieżących testów już od początku szkoły średniej.Jest założycielem i administratorem dwóch największych w Polsce grup na Facebooku dla grafików komputerowych. Poza kierunkiem studiów interesuje się grą w szachy, psychologią i kosmologią.